PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5242}
6,2 449
ocen
6,2 10 1 449
Proch i pył
powrót do forum filmu Proch i pył

wyczytałam w marcowym Filmie, że ten oto tytuł "Proch i Pył" ma wejść do polskich kin we maju!!!!!!! Gratuluję!!!! Film z 2001 r. który na bank już leciał w TV. Kto im na to pójdzie teraz??

Elfka

Jeśli ma wejść w maju, to znaczy, że NIE MÓGŁ lecieć w TV. Na pewno nie w polskiej.

tomili113

widziałam to na bank, ale nie pamiętam na jakim programie

tomili113

Do tomili113
jak film może lecieć w TV a później mieć premiere w kinach. Przykład: Pulp Fiction który miał premiere telewizyjną a niedawno ukazał się na dużym ekranie ale swoją drogą to jest to śmieszne że trzeba czekać na jakiś film 6 lat, kurde gdzie my żyjemy w końcu?? w Afryce w słomianych domkach?? POZDRAWIAM

mateuszmp3

dziecko drogie (zakładam że masz ok. 13 latek :) )...http://pulp.fiction.filmweb.pl/ zajrzyj tam a się przekonasz kiedy Pulp Fiction miał polską premierę

paproci_kwiat

wiem o tym cieciu jeden że jest napisane że premiera odbyła się w '94 roku ale 12-latku (bo zakładam że masz tyle) ale to była premiera telwizyjna bądź premiera kasetowa a nie kinowa. Sam filmweb wydał jakiś czas temu takiego newsa że premiera odbędzie się niedługo (był to chyba styczeń lub grudzeń)

mateuszmp3

O ile mi wiadomo to w 95 była jego właściwa premiera kinowa w Polsce. Ostatnio po prostu ktoś wpadł na pomysł aby wprowadzić film ponownie do kin. Czemu nazwali to premierą - nie mam pojęcia.
Przy okazji - nie sądze żeby ta cała dyskusja warta była wzajemnego obrażania się. Trochę kultury.

paproci_kwiat

bubu: http://www.filmweb.pl/%26quot+Pulp+Fiction%26quot++Tarantino+od+15+grudnia+znow, News,id=31799

Elfka

Ja pójdę :>
A tak na marginesie, wkurzyłam się, bo wszędzie w serwisach internetowych podają tą "premierę" na... jutro, tj. 20 kwietnia 2007 roku. Tu okazuje się, że to będzie maj. No nic dziwnego, latam po repertuarach kin w całym mieście i się dziwię, czemu tego nigdzie nie ma :/

Haludek

Hm, chyba jednak premiera jest jutro -- wg rozkładu ze strony gazety, film grany jest jutro w: WISŁA 18:00 , 20:15.

savee

O, kurcze! Rzeczywiście X-/.... Stokrotne dzięki za info <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones